KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433073
nr 1243 3073
R Rosini, blomsterstilleben, signerad. Olja på duk, 24x19
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:09:39
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr